Kuantum Düşünce

Kuantum Düşünce Çalışmaları Nedir? 

Kuantum düşünce çalışmaları birçok teknikten oluşur. Bunlar kişinin hayatında, ilişkilerinde, güven, değer ve yeterlilik duygularında, iş ve özel hayat başarısında, maddi durumunda engel ve sorun yaratan negatif bilinçaltı çözülümünü sağlamak amaçlı bilinçaltı ve enerji çalışmalarıdır. Hayatta yaşanan tekrarlar, iflaslar, yolunda gitmeyen işler, mutsuz ilişkiler, güvensizlikler ve hayattaki tıkanıklıklar, maddi sıkıntılar … için çok uygun çalışmalardır.

Ne tür Çalışmalar yapılır?

I. Dörtlü Koordinasyon Çalışması  (Regresyon Çalışması)

  1. Sürüngen Beyin Çalışması: Sorunla ilgili temel negatif çekirdek inançlar, çocuklukta oluşturduğumuz negatif stratejiler bulunup, kırılır ve yeni komutlarla yerine kişiyi destekleyici pozitif komutlar verilir.
  2. İlkel Beyin (amigdala) Çalışması: Sorunla ilgili temel negatif duygular bulunup yeni karar ve komutlarla pozitife çevrilir.
  3. Neocortex Çalışması: Bu bölüm beynimizin ön bölümünde bulunur. Buradaki engeller bulunur ve hedeflerimiz için doğru ve gerekli adımları atması komutu verilir.
  4. Bilinçaltı Çalışması: Bilinçaltımızın kendisini düzenlemesi için çalışılır.
  5. Bu dört bölüm arasındaki koordinasyon sağlanır.

II. Zaman Çizgisi  (Regresyon Çalışması)

Bastırdığımız, unuttuğumuz travma ve olayları ortaya çıkarıp duygusal olarak özgürleşir ve o olumsuz olayların bugünümüzü olumsuz etkilemesi engellenir.

III. Akaşa Kayıtlar  (Regresyon Çalışması)

Geçmiş ya da paralel yaşamlardaki ya da atalarımızdan getirdiğimiz negatif etkilerden, o hayatların bu hayatımıza etki eden olumsuz enerjilerinden özgürleşmek için müthiş bir çalışmadır.

IV. Çöplük Çalışması   (Regresyon Çalışması)

Geçmişe doğru bir yolculuğa çıkılıp bastırılan duygular, geçmişte alınan ama hayatımızı sabote eden kararlar ve edinilen olumsuz düşünce kalıpları, sıkışıp kalmış duygular açığa çıkartılır, geçmişin yüklerinden özgürleşilir. Hangi davranışı neden yaptığımızı, hangi olaya neden maruz kaldığımızı ve hangi duyguyu neden hissettiğimizi bulduğumuz etkili bir enerji çalışmasıdır.

V. Aile Dizimi

Aile içindeki rol karışıklıkları giderilir, atalardan gelen yükler, ifade edilemeyen duygu ve düşünceler, yükler bırakılır. Çok kuvvetli bir enerji çalışmasıdır. Her konu için yapılabilen bir çalışmadır.

VI. Eril ve Dişil Enerji Dengelemesi

Her insanın içinde bulunan eril ve dişi enerji dengelenir. Kişinin hem dişi hem de erkek enerjisini kabul etmesi, dengelemesi ve ifade etmesi sağlanır.

Çalışmalar tek tek de, paket olarak hepsi beraber de yapılabilir.

Bu çalışmalar hiçbir şekilde tedavi etmek ya da teşhis ve tanı koymak için kullanılamaz.

Özellik SIRA =
Özellik Tür =
Her Hakkı Saklıdır © 2013 YıldızKaracasoY
Web Tasarım: AdaNET